logo logo
  • Projektowanie graficzne

    Grafika reklamowa i artystyczna, w tym wielkoformatowa, z przeznaczeniem do druku i na strony www.

Magia Designu

Kreacja wizerunku
Twojej firmy

Działam jako web designer oraz jako grafik. Stąd, buduję strony www oraz wykonuję wszelkie projekty graficzne z przeznaczeniem na strony www i do druku z zakresu identyfikacji wizualnej - projekty logo, logotypów, wizytówek i banerów. Ponadto produkuję gadżety reklamowe.

Moja oferta projektowa artystyczna: tworzę ilustracje artystyczne oraz komercyjne w różnych technikach i o różnej tematyce np. artystyczne logotypy, okładki płyt CD, plakat, exlibrisy - portfolio moich prac na: Karolak Art oraz na Instagramie.

Projekty logo

Profesjonalne projektowanie logo i logotypów - także z uwzględnieniem specyficznych wymogów prezentacji logo na stronach www.

Grafika reklamowa

Projektowanie grafik, w tym artystycznych, z przeznaczeniem na różnego typu nadruki reklamowe oraz do prezentacji internetowych.

Banery - druk, www

Projekty reklamowych banerów do druku, w tym banerów wielkoformatowych, projekty banerów Roll Up oraz banerów na strony www.

Ilustracja

Ilustracja artystyczna w klimatach onirisme, surreal oraz rysunek satyryczny kreską. Tuszem lub digital painting. Portfolio na Karolak Art.

Startujemy?

Pracujmy razem,
by stworzyć świetną stronę www.

Wykonuję projekty stron www komercyjnych i artystycznych. Projektuję nowoczesne stylistycznie strony www, funkcjonalne i proste w obsłudze. Specjalizacja: strony www WordPress. W ofercie także usługi graficzne z zakresu identyfikacji wizualnej na strony www i do druku.

Kontakt